Üretim Tesisi

İshaklı yerleşkesinde, billetten nihai ürüne kadar alüminyum profil üretimi gerçekleştirecek şekilde 16.000 m²’si kapalı, toplam 23.000 m²’lik alana kurulmuş entegre alüminyum profil üretim tesisine sahiptir. Emre Alüminyum proje gereksinimleri doğrultusunda müşterilerine en iyi kaliteyi ve en düşük maliyeti sunar.

Kalıp Üretimi

Profil üretiminde kullanılan kalıplar; müşteri tasarımlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak, CAD / CAM programları ile tasarlanarak üretilir.

Ekstrüzyon

5 in. Ve 8 inçlik pres makineleri ile yıllık ortalama 12350 ton üretim yapılarak müşterilerin ihtiyaçları hızlı ve kaliteli hizmet ile karşılanır.

Yüzey İşlem

Elektro-statik boya, eloksal ve kaplama işçilikleri ile yüksek kalitede yüzey kaplama işlemleri yapılır.

Mekanik İşlem

Mekanik İşlem Tesisinde kesme, çapak alma, boy tamamlama, 15 metre boya kadar 5 eksen CNC işlemleri, presleme (punch press), birleştirme (yapıştırma, perçin, kaynak cıvata vb.), delme ve büküm hizmeti verilmektedir. Ayrıca mekanik işlemli ve yüzey işlemli profillerin montajlanarak nihai ürün haline getirilmesi işlemleri de aynı çatı altında gerçekleştirilmektedir.

Profil İşleme Hattı

Çift kafa kesim makinesi, tek kafa kesim makinesi , profil dilimleme makinesi, diş açma makinesi ve bariyer sıkma makinesi ile tüm profil işlemleri için aynı tesis bünyesinde hizmet verilir.

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.