Departmanlarımız

AR-GE

[auto_thumb width=”160″ lightbox=”yes” align=”right” title=”My image” ]
http://rttheme10.templatemints.com/wp-content/uploads/2010/08/1.jpg
[/auto_thumb]

• Projeler için detay çalışmaları, giydirme cepheler için taslak oluşturulmasında teknik destek verilmesi,

• Teklif aşamalarında tavsiye niteliğinde, pratik anlamda malzeme gereksinim listesi çıkarılarak gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası hizmet vermektedir.

Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır.

Sürekli gelişim ve yenilikçi felsefesiyle üretim teknolojisinde gücüne güç katmaya devam etmektedir…

Üretim Tesislerimiz

Pazarlama – Satış Noktası Değerli müşterilerimize alüminyum profil,alüminyum ve plastik aksesuarları, kompozit panel satışımızla hizmet vermekteyiz.Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak oluşturulan bölümümüzde konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır.
Bölümlerimiz
EMRE Alüminyum , Kalıphane, Ekstrüzyon İmalat, Boyahane ve Sevkiyat isimli üretim bölümlerinden oluşan  alanlarda faaliyet gösteren entegre bir fabrikadır.

Kalıphane:
Üretilecek profiller için gerekli çelik kalıp ihtiyacımızın tamamını kendimiz sağlamaktayız. Son teknolojive yetişmiş insan gücü kullanan bu bölümümüzde  kalıp imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Ekstrüzyon İmalat:
Alüminyum profil imalatının gerçekleştirildiği bölümümüzde 3 ekstrüzyon pres hattımız bulunmaktadır.. Dünya standartlarında,kaliteli üretim gerçekleştirme özelliğine sahiptir.

Boyahane:
Tesisimizde 3 adet elektro-statik toz boya hattı bulunmaktadır.
Sevkiyat: Üretim bölümlerinden geçen profiller, müşteri isteklerine bağlı olarak,bu kısımda ambalaj vepaketleme işlemlerine tabii tutulur. Tüm üretim ve sevk özellikleri ERP sistemine kaydedilen profillertır ve kamyonlara yüklenerek sevk İşlemleri gerçekleştirilir.

 

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.