Hakkımızda

Emre Alüminyum

Emre Alüminyum 1990 yılında Ümraniye’de kurulmuştur. Firmamız elektrostatik toz boya sektöründe faaliyet göstererek çalışma hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda hizmetlerine ekstrüzyon profil çekimini de ekleyerek hizmet alanını genişletmiştir.  Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişimi dikkate alan Emre Alüminyum Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır. Emre Alüminyum Türkiye’nin alüminyum sektöründe bir marka olması konusunda öncü bir kuruluştur. Emre alüminyum bütünleşik kalite olgusunu tüm iş yapış şeklinin merkezine yerleşmiştir ve bu kalite felsefesini de CE,EC,TS EN 755-1, TS EN 755-3, TS EN 755-4, TS EN 755-5, TS EN 755-8, TS EN 755-9,TSE 5247,TS EN 12020-1, TSEK- 4922,TSEK, ISO 9001:2008, belgelerine sahip olarak devam ettirmektedir. . Emre Alüminyum pazarlama, satış ve müşteri ilişkileri kapsamındaki faaliyetlerini Ümraniye yerleşkesinde devam ederek müşterilerine hızlı ve etkin hizmet vermektedir. Ümraniye merkez ofiste siz değerli müşterilerimize alüminyum profil ve  aksesuarları ile sektörümüzle ilgili makine ve hırdavat satışımızla da hizmet vermektedir. Müşterilerimize tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yurt içi ve yurt dışında bulunan, sektörde öncü firmaların bayilik ve yetkili distribütörlüğünü de yapmaktayız. Bunlardan en önemlilerinden biri de ITO kilittir. İTO kilit bölge bayiliğini de bünyemize katarak her ihtiyaca karşılık verecek hizmet sunmaktayız. Uzmanlık alanları, yeni kalıp ve sistem dizaynlarıyla sanayideki diğer sektörlerin taleplerini yüksek üretim kalitesiyle geniş pazar ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Alüminyum profil üretimi, alüminyum-aksesuar satışı şirketin başlıca faaliyet alanlarıdır. Şirketlerimizde çalışan yaklaşık 150 kişi ile Türk ekonomisine destek vermek başlıca amaçlarımızdandır. Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak için konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır. Emre Alüminyum ailesi müşterilerinin; ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini arttırmayı ilke edinmiştir. Şirket ve çalışanları ile büyük bir aile olan Emre alüminyum; vizyonunu geliştiren alanlara, teknolojik ar-ge’si, gayreti, kalitesi ve asla misyonundan taviz vermeden, dünyadaki tüm yeniliklere ayak uydurarak, her yıl genişleyen ihracatıyla da, dünyadaki en önemli Türk firmalarından biri olmaya adaydır.

SERTİFİKALAR

TECRÜBE

Vizyonumuz

 • Emre Alüminyum olarak hitap ettiğimiz bireylere, topluluklara, şirketlere ürün ve hizmet sunarken;
 • Ürün ve hizmetlerimizin etik iş kuralları çerçevesinde ekonomik olması ile birlikte ekonomiye kazanımları olmasını,
 • Ekolojik dengeye uyumluluğunu,
 • Estetik unsurları taşımasını,
 • Elektronik çağın hızlılığını,
 • Dikkate alarak liderliğimizi korumak

YENİLİKÇİ

Misyonumuz

EMRE Alüminyum ailesinin değerli üyeleri olan çalışanlarımızın,tedarikçilerimizin yüksek iş bilgilerini, çalışma enerjilerini, hizmet anlayışlarını ileri teknolojik sistemler ve iş deneyimi ile harmanlayarak bir potada eriterek müşterilerimizin beklentilerinde ürün ve hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin, müşterilerimizin katma değerli işler yaparak sürekli gelişmesini, büyümesini ve kazanmalarını sağlaması temel felsefemizdir.

KALİTE

Değerlerimiz

 • Sürekli hizmet etmek.
 • Yenilikçi olmak.
 • Yüksek özgüven ve sağlam takım ruhunun var olduğu çalışma koşullarını sağlamak.
 • İnsana, çevreye duyarlı olmak.
 • Estetik ve etik kurallardan ödün vermemek.
 • Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi stratejik iş ve çözüm ortağı olarak görmek ve sürekli birlikte gelişmek

ÜRETİM HATTI

Departmanlarımız

Sürekli gelişim ve yenilikçi felsefesiyle üretim teknolojisinde gücüne güç katmaya devam etmektedir…

 1. AR-GE

  • Projeler için detay çalışmaları, giydirme cepheler için taslak oluşturulmasında teknik destek verilmesi,

  • Teklif aşamalarında tavsiye niteliğinde, pratik anlamda malzeme gereksinim listesi çıkarılarak gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası hizmet vermektedir.

  Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır.

 2. Pazarlama – Satış

  Değerli müşterilerimize alüminyum profil,alüminyum ve plastik aksesuarları, kompozit panel satışımızla hizmet vermekteyiz.Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak oluşturulan bölümümüzde konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır.

 3. Kalıphane

  Üretilecek profiller için gerekli çelik kalıp ihtiyacımızın tamamını kendimiz sağlamaktayız. Son teknoloji ve yetişmiş insan gücü kullanan bu bölümümüzde  kalıp imalatı gerçekleştirmekteyiz.

 4. Ekstrüzyon İmalat

  Alüminyum profil imalatının gerçekleştirildiği bölümümüzde 3 ekstrüzyon pres hattımız bulunmaktadır.. Dünya standartlarında,kaliteli üretim gerçekleştirme özelliğine sahiptir.

 5. Boyahane

  Tesisimizde 3 adet elektro-statik toz boya hattı bulunmaktadır.

 6. Sevkiyat

  Üretim bölümlerinden geçen profiller, müşteri isteklerine bağlı olarak,bu kısımda ambalaj ve paketleme işlemlerine tabii tutulur. Tüm üretim ve sevk özellikleri ERP sistemine kaydedilen profiller tır ve kamyonlara yüklenerek sevk İşlemleri gerçekleştirilir.

Distribütörler

Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.